MENIU

D.U.K.

Kaip įsigyti bilietą į renginį?

Bilietus į renginį „Siemens“ arenoje galima nusipirkti internetu mūsų svetainėje arba iš www.tiketa.lt svetainės. Bilietus taip pat galite pirkti ne internetu, t.y. nuvykę į kasas.

Kaip atvykti į „Siemens“ areną?

Į „Siemens“ areną galite atvykti viešuoju transportu arba nuosavu transportu. Daugiau informacijos dėl parkavimo vietų ar transporto tvarkaraščių rasite paspaudę šią nuorodą.

Ar galima skenuoti/nuskaityti elektroninį bilietą iš mobilaus įrenginio?

Taip, elektroniniai bilietai skenuojasi iš mobilaus įrenginio.

Ar vaikai įleidžiami į renginį nemokamai?

Vaikų dalyvavimas renginyje nemokamai priklauso nuo renginio organizatoriaus renginio sąlygų. Norėdami apie tai sužinoti, prašome pasitikrinti informaciją prie kiekvieno konkretaus renginio aprašymo, kur būna nurodyta tiksliai, ar dalyvavimas nemokamas ir, jei taip, nurodoma iki kokio amžiaus vaikai įleidžiami nemokamai.

Kaip išsinuomuoti ložę renginiui?

Kiekvienam renginiui, priklausomai nuo jo tipo, galite išsinuomoti ložę (sporto ir/ar renginių), užpildę ložės rezervacijos formą.

Kur galėčiau pamatyti salės planą?

Norėdami pamatyti kaip atrodo vaizdas iš konkrečios salės vietos krepšinio ar koncerto metu, spauskite meniu punktą arba mygtuką "Salės planas".

Ar arenoje galima atsiskaityti banko kortele?

Tiek „Siemens“ arenos kasose, tiek arenos viduje esančiuose baruose galima atsiskaityti ir banko kortelėmis.

Kaip judėjimo negalią turintiems asmenims patekti į areną?

Žiūrovai su judėjimo negalia į renginius įleidžiami pro atskirą, specialiai tam pritaikytą, pietinį arenos įėjimą. Prie pietinio įėjimo patekti galima pro tarnybinio kiemą - spauskite, kad pamatyti parkavimo planą.

Daugiau informacijos dėl žiūrovų su negalia apsilankymo „Siemens“ arenoje galite rasti čia.